Półkolonie z SOWARD - I turnus

Przemysław Lenart

Główny prowadzący
Przemysław Lenart

Ubezpieczenie w cenie!

Tygodniowy turnus trwający od poniedziałku do piątku. W ramach półkolonii, dzieci mają zapewnionych profesjonalnych animatorów, indywidualne podejście i bardzo dobre jedzenie.

Wycieczki, nowe doświadczenia, solidna porcja wiedzy podana niepostrzeżenie. Moc zabaw integracyjnych i rekreacyjnych. Dużo gości. Niebanalne warsztaty. Niecodzienne animacje.

Dostępne promocje:

700 zł – cena podstawowa
500 zł – dla rodzeństwa i dzieci biorących udział w więcej niż 1 turnusie
350 zł – dla Sowardian

Numer zgłoszenia Śląskiego Kuratorium Oświaty: 262/SLA/L-2021

WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ:

Jest to program, dobrze znany dzieciom z lat poprzednich. Polega on na spotkaniu uczestnika z kulturą, językiem, zwyczajami, jak i również postaciami związanymi z Wyspami Brytyjskimi. W tym terminie uczestnicy realizują fabułę z tematu: „W 80 dni dookoła świata”. Więcej szczegółów na temat samej fabuły poniżej kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
Soward Smart Kids to turnus poświęcony rozwojowi kluczowych umiejętności poprawiających kompetencje naukowe i społeczne dziecka – niezbędne w szkole, grupie rówieśniczej i w domu. Tego lata potrzebne szczególnie po ponad roku nauki zdalnej. Program przygotowany przez specjalistów Soward i Brainy, oparty na wiodących, międzynarodowych programach wspomagania dziecka w rozwoju. W zabawowej, wakacyjnej formie dzieci rozwijają swoje zdolności umysłowe, inteligencje wielorakie, pamięć, uważność, umiejętności społeczne, praktyczne i informatyczne. W tym tygodniu tematem przewodnim będzie: Brainy Sensory Enhancement mózg lidera, mózg zwycięzcy. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów, gier i zabaw edukacyjnych. Co oferujemy dla dzieci podczas turnusu Soward Smart Kids kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Jest to program, podczas którego wykwalifikowani trenerzy oraz trenerki poprowadzą zajęcia z: piłki nożnej, siatkówki, aikido.

Zajęcia dostosowane do dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi dyscyplinami, jak i również do tych, które posiadają większe doświadczenie sportowe.

Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz poniżej kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Oferta dla młodych artystów, którzy latem chcą posiąść trochę nowych artystycznych umiejętności z malarstwa, rysunku i grafiki artystycznej.

Zajęcia prowadzą doświadczenia artyści-pedagodzy, a opiekę sprawują wykwalifikowania nauczyciele Akademii Soward.

Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz poniżej kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

W przypadku przedłużenia kwarantanny związanej z epidemią COVID-19 lub przedłużenia roku szkolnego na czas wakacji letnich (lipiec-sierpień), Organizator zwraca całą wpłaconą kwotę.

 • ANGIELSKA PRZYGODA Z SOWARDEM
 • PRZYGODA Z SOWARD SMART KIDS
 • SPORTOWA PRZYGODA Z SOWARDEM
 • ARTYSTYCZNA PRZYGODA Z SOWARDEM
 • SZCZEGÓŁY TURNUSU
 • NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Uczestnicy pierwszego wakacyjnego turnusu podażą śladami bohatera książki Juliusza Verna pt. "W 80 dni dookoła świata".

Razem z angielskim gentelmanem Philiasem Foggiem wyruszymy w niezwykłą podróż i odwiedzimy najdalsze zakątki świata!

Poznamy kulturę Indii, Stanów Zjednoczonych, Francji. Sięgniemy po ciekawostki, wskażemy miejsca warte odwiedzenia, pokażemy miasta, których przeoczyć nie wolno, poznamy atrakcje turystyczne warte zapamiętania.

Fogg swoją podróż odbywał wodą i my też nad wodę wyruszymy! Miejscem naszej wyprawy będzie Zalew w Poraju. Cel – podróż żaglowcem!

Nie odpuścimy i drogi powietrznej! Razem wybudujemy latawce i weźmiemy udział w konkursie na najdłuższy lot!

Ląd. Tutaj także odkryjemy tajemnicę! Czeka nas bowiem podróż w Sokole Góry, gdzie poszukamy księżniczki Audy!

A poza tym liczne gry i zabawy na świeżym powietrzu. Kino letnie i mnóstwo, mnóstwo zajęć warsztatowych.

A wszystko zakończymy oczywiście wspaniałym balem u brytyjskiej królowej!

Soward Smart Kids

Soward Smart Kids to turnus poświęcony rozwojowi kluczowych umiejętności poprawiających kompetencje naukowe i społeczne dziecka - niezbędne w szkole, grupie rówieśniczej i w domu. Tego lata potrzebne szczególnie po ponad roku nauki zdalnej.

Program przygotowany przez specjalistów Soward i Brainy, oparty na wiodących, międzynarodowych programach wspomagania dziecka w rozwoju.

W zabawowej, wakacyjnej formie dzieci rozwijają swoje zdolności umysłowe, inteligencje wielorakie, pamięć, uważność, umiejętności społeczne, praktyczne i informatyczne.

Zajęcia odbywają się w formie warsztatów, gier i zabaw edukacyjnych.

Temat przewodni: Brainy Sensory Enhancement mózg lidera, mózg zwycięzcy.

Brainy Sensory Enhancement to międzynarodowy program, który znacząco poprawia umiejętności szkolne i życiowe dziecka. Poprzez wzmocnienie zmysłów i funkcji wykonawczych mózgu, rozwija inteligencje wielorakie, uczy uważności, koncentracji, panowania nad stresem szkolnym. Metoda pobudza naturalną ciekawość dziecka i pomaga odkryć talenty i pasje.

 • Międzynarodowy trening wzmacniania zmysłów, potencjału umysłowego, funkcji wykonawczych mózgu i mindfulness - skuteczny dzięki połączeniu japońskich ćwiczeń rozwoju mózgu i hinduskich ćwiczeń uważności.
 • Trening koncentracji, skupienia, inteligencji matematyczno-logicznej dla dzieci skuteczny dzięki wykorzystaniu osiągnięć matematyki mentalnej.
 • Trening kompetencji społecznych dla dzieci niezbędnych do radzenia sobie codziennymi wyzwaniami i wyzwaniami przyszłości, szczególnie potrzebny w czasie po pandemii Covid 19.
 •   Trening kreatywnego myślenia, twórczego rozwiązywania problemów i radzenia sobie z porażką dla dzieci.
 • Trening uważności, zdrowia psychicznego i kontroli emocji dla dzieci, który rozwija wewnętrzne kompetencje niezbędne do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.
 • Trening wystąpień publicznych, autoprezentacji, umiejętności dziennikarskich i leaderskich dla dzieci, który pomaga przezwyciężyć nieśmiałość a także wykorzystać wrodzone umiejętności przywódcze.
 • Więcej niż robotyka - kreatywne zajęcia projektowania i druku 3D dla dzieci.

Program, podczas którego wykwalifikowani trenerzy oraz trenerki poprowadzą zajęcia z następujących dyscyplin sportowych: piłka nożna, siatkówka, aikido.

Zajęcia dostosowane do dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi dyscyplinami, jak i również do tych, które posiadają większe doświadczenie sportowe.

Oferta dla młodych artystów, którzy latem chcą posiąść trochę nowych artystycznych umiejętności

Zajęcia prowadzą doświadczenia artyści-pedagodzy, a opiekę sprawują wykwalifikowania nauczyciele Akademii Soward

Półkolonie trwają przez 5 dni roboczych w godzinach 8:00 - 16:00. Opiekę zapewniamy w godzinach 7:00 - 16:00. Każde dziecko w ramach zajęć będzie miało zapewnione profesjonalnych animatorów, wyżywienie, wycieczkę i dobrze spędzony czas.

Płatność za półkolonie jest podzielona na dwie części. Pierwsza to zaliczka w wysokości 200zł. Pozostałą kwotę należy wpłacić osobiście, najpóźniej do dnia rozpoczęcia turnusu lub na konto tak, aby wpłata była zaksięgowana przed jego rozpoczęciem.

Szczegóły i zasady zawarte są w zakładce Dokumenty w pdfie "Umowa półkolonie Soward".

Przed rozpoczęciem półkolonii należy przynieść podpisaną kartę zgłoszenia oraz umowę. Można te dokumenty również wypełnić na miejscu.

Ramowy plan dnia:

7.00-8.00- zbiórka uczestników

8:00-9:00 – gry i zabawy integracyjne

9:00 – 9:30 – śniadanie

9:40 – 10:00 – podział dzieci wg. bloków tematycznych półkolonii

10:00 -12:30 - zajęcia realizowane według wybranego bloku tematycznego półkolonii

12:30 – 13:30 – obiad

13.30 – 14:20 – kino letnie

14:30 – 16:00 – gry i zabawy na wolnym powietrzu

W zależności od pogody, każda środa jest dniem wycieczkowym.

Zapisz swoje dziecko na półkolonie

Logo dotpay
Przewiń do góry