Półkolonie z SOWARD - VI turnus

Główny prowadzący
Krystian Wiórkiewicz

Ubezpieczenie w cenie!

Tygodniowy turnus trwający od poniedziałku do piątku. W ramach półkolonii, dzieci mają zapewnionych profesjonalnych animatorów, indywidualne podejście i bardzo dobre jedzenie.

Wycieczki, nowe doświadczenia, solidna porcja wiedzy podana niepostrzeżenie. Moc zabaw integracyjnych i rekreacyjnych. Dużo gości. Niebanalne warsztaty. Niecodzienne animacje.

Dostępne promocje:

700 zł – cena podstawowa
500 zł – dla rodzeństwa i dzieci biorących udział w więcej niż 1 turnusie
350 zł – dla Sowardian

Numer zgłoszenia Śląskiego Kuratorium Oświaty: 271/SLA/L-2021

WYBIERZ SWOJĄ OFERTĘ:

Jest to program, dobrze znany dzieciom z lat poprzednich. Polega on na spotkaniu uczestnika z kulturą, językiem, zwyczajami, jak i również postaciami związanymi z Wyspami Brytyjskimi.

W tym terminie uczestnicy realizują fabułę z tematu: Harry Potter i jego największa tajemnica„. Więcej szczegółów na temat samej fabuły poniżej kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Soward Smart Kids to turnus poświęcony rozwojowi kluczowych umiejętności poprawiających kompetencje naukowe i społeczne dziecka – niezbędne w szkole, grupie rówieśniczej i w domu. Tego lata potrzebne szczególnie po ponad roku nauki zdalnej. Program przygotowany przez specjalistów Soward i Brainy, oparty na wiodących, międzynarodowych programach wspomagania dziecka w rozwoju. W zabawowej, wakacyjnej formie dzieci rozwijają swoje zdolności umysłowe, inteligencje wielorakie, pamięć, uważność, umiejętności społeczne, praktyczne i informatyczne. W tym tygodniu tematem przewodnim będzie: Brainy Sensory Enhancement – mózg lidera, mózg zwycięzcy. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów, gier i zabaw edukacyjnych. Co oferujemy dla dzieci podczas turnusu Soward Smart Kids kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Jest to program, podczas którego wykwalifikowani trenerzy oraz trenerki poprowadzą zajęcia z aikido.

Zajęcia dostosowane do dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi dyscyplinami, jak i również do tych, które posiadają większe doświadczenie sportowe.

Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz poniżej kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Oferta dla młodych artystów, którzy latem chcą posiąść trochę nowych artystycznych umiejętności. Więcej szczegółów na temat oferty znajdziesz poniżej kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

W przypadku przedłużenia kwarantanny związanej z epidemią COVID-19 lub przedłużenia roku szkolnego na czas wakacji let-nich (lipiec-sierpień), Organizator zwraca całą wpłaconą kwotę.

 • ANGIELSKA PRZYGODA Z SOWARDEM
 • PRZYGODA Z SOWARD SMART KIDS
 • SPORTOWA PRZYGODA Z SOWARDEM
 • ARTYSTYCZNA PRZYGODA Z SOWARDEM
 • SZCZEGÓŁY TURNUSU
 • NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Jeszcze więcej Mocy! W kolejnym turnusie mamy Wam do zaoferowania odwiedziny w szkole, która nazywa się Hogwart. W niczym nie przypomina ona jednak zwykłej szkoły, gdyż jej uczniowie przez cały rok próbują rozwikłać wiele sekretów. Czy w Hogwarcie na prawdę można spotkać czarodziejów? Czy magia istnieje na prawdę, czy też jest to tylko zwykła bajka dla dzieci?

W sierpniu wsiądziemy do nie byle jakiego pociągu, na sławnym peronie 9 i 3/4, w towarzystwie niezwykłego młodego człowieka o imieniu Harry. Razem sprawdzimy jak to jest tak na prawdę być uczniem Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, oraz czy trudno jest zrobić magiczny eliksir. Każdy uczeń dołączy do jednego z czterech domów Hogwartu - Gryffindoru, Hufflepuffu, Ravenclaw lub Slytherinu. Gdy już nawiążemy pierwsze przyjaźni z innymi uczniami, będziemy mieli okazję między innymi poznać zasady gry w Quidditcha czy też uczęszczać na wiele różnych nietypowych lekcji. Jednak przede wszystkim będziemy odkrywać nasze magiczne moce - Dobra i Życzliwości, i ich możliwości zmieniania świata na lepsze.

Soward Smart Kids

Soward Smart Kids to turnus poświęcony rozwojowi kluczowych umiejętności poprawiających kompetencje naukowe i społeczne dziecka - niezbędne w szkole, grupie rówieśniczej i w domu. Tego lata potrzebne szczególnie po ponad roku nauki zdalnej.

Program przygotowany przez specjalistów Soward i Brainy, oparty na wiodących, międzynarodowych programach wspomagania dziecka w rozwoju.

W zabawowej, wakacyjnej formie dzieci rozwijają swoje zdolności umysłowe, inteligencje wielorakie, pamięć, uważność, umiejętności społeczne, praktyczne i informatyczne.

Zajęcia odbywają się w formie warsztatów, gier i zabaw edukacyjnych.

Temat przewodni: Brainy Sensory Enhancement - mózg lidera, mózg zwycięzcy.

Brainy Sensory Enhancement to międzynarodowy program, który znacząco poprawia umiejętności szkolne i życiowe dziecka. Poprzez wzmocnienie zmysłów i funkcji wykonawczych mózgu, rozwija inteligencje wielorakie, uczy uważności, koncentracji, panowania nad stresem szkolnym. Metoda pobudza naturalną ciekawość dziecka i pomaga odkryć talenty i pasje.

 • Międzynarodowy trening wzmacniania zmysłów, potencjału umysłowego, funkcji wykonawczych mózgu i mindfulness - skuteczny dzięki połączeniu japońskich ćwiczeń rozwoju mózgu i hinduskich ćwiczeń uważności.
 • Trening koncentracji, skupienia, inteligencji matematyczno-logicznej dla dzieci skuteczny dzięki wykorzystaniu osiągnięć matematyki mentalnej.
 • Trening kompetencji społecznych dla dzieci niezbędnych do radzenia sobie codziennymi wyzwaniami i wyzwaniami przyszłości, szczególnie potrzebny w czasie po pandemii Covid 19.
 •   Trening kreatywnego myślenia, twórczego rozwiązywania problemów i radzenia sobie z porażką dla dzieci.
 • Trening uważności, zdrowia psychicznego i kontroli emocji dla dzieci, który rozwija wewnętrzne kompetencje niezbędne do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.
 • Trening wystąpień publicznych, autoprezentacji, umiejętności dziennikarskich i leaderskich dla dzieci, który pomaga przezwyciężyć nieśmiałość a także wykorzystać wrodzone umiejętności przywódcze.
 • Więcej niż robotyka - kreatywne zajęcia projektowania i druku 3D dla dzieci.

Program, podczas którego wykwalifikowani trenerzy oraz trenerki poprowadzą zajęcia z następujących dyscyplin sportowych: piłka nożna, siatkówka, aikido.

Zajęcia dostosowane do dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi dyscyplinami, jak i również do tych, które posiadają większe doświadczenie sportowe.

Oferta dla młodych artystów, którzy latem chcą posiąść trochę nowych artystycznych umiejętności

Zajęcia prowadzą doświadczenia artyści-pedagodzy, a opiekę sprawują wykwalifikowania nauczyciele Akademii Soward

Półkolonie trwają przez 5 dni roboczych w godzinach 8:00 - 16:00. Opiekę zapewniamy w godzinach 7:00 - 16:00. Każde dziecko w ramach zajęć będzie miało zapewnione profesjonalnych animatorów, wyżywienie, wycieczkę i dobrze spędzony czas.

Płatność za półkolonie jest podzielona na dwie części. Pierwsza to zaliczka w wysokości 200zł. Pozostałą kwotę należy wpłacić osobiście, najpóźniej do dnia rozpoczęcia turnusu lub na konto tak, aby wpłata była zaksięgowana przed jego rozpoczęciem.

Szczegóły i zasady zawarte są w zakładce Dokumenty w pdfie "Umowa półkolonie Soward".

Przed rozpoczęciem półkolonii należy przynieść podpisaną kartę zgłoszenia oraz umowę. Można te dokumenty również wypełnić na miejscu.

Ramowy plan dnia:

7.00-8.00- zbiórka uczestników

8:00-9:00 – gry i zabawy integracyjne

9:00 – 9:30 – śniadanie

9:40 – 10:00 – podział dzieci wg. bloków tematycznych półkolonii

10:00 -12:30 - zajęcia realizowane według wybranego bloku tematycznego półkolonii

12:30 – 13:30 – obiad

13.30 – 14:20 – kino letnie

14:30 – 16:00 – gry i zabawy na wolnym powietrzu

W zależności od pogody, każda środa jest dniem wycieczkowym.

Zapisz swoje dziecko na półkolonie

Logo dotpay
Przewiń do góry